נחלת אבות

בשל היותן יקרות ורחבות היקף – כאשר מעמידים נחלות למכירה מוכרחים להיעזר בשירות של שמאי מקרקעין מקצועי אשר מתמחה בהערכות שווי של נחלת אבות \ נחלות חקלאיות וכל סוג של נחלה. מה מבצע שמאי מקרקעין המתמחה בערכת שווי של נחלות למכירה ?
  • להיות מעורה בחוקי המס של נכסים חקלאיים ונחלות ולפעול בהתאם להן.
  • לדעת להעריך נזק ליקויי בניה, , רעידות אדמה פגיעה פיזית במבנים המשמשים לגידול חקלאי אם קיים בנחלה, בנכסים החקלאיים וגם בציוד.
  • הערכת שווי מדוייקת בעת כינוס נכסים, פירוק שותפויות, חלוקות ירושה, שינוי ייעוד קרקעי, הפקעת שטחים ועוד.
  • בחירת אנשי הצוות המקצועיים ביותר – החל ממהנדסים, כלכלנים, עורכי דין, מודדים ואנשי מקצוע נוספים אשר מתמחים בתחום.
ישנם לא מעט דרכים שבהן ניתן להפחית גובה מיסים של נחלות למכירה ולנצל גם פטורים והנחות נוספות – עזרה מצד שמאי מקרקעין מקצועי אשר מתמחה בעסקאות של נחלת אבות \ נחלות למכירה מכל סוג ידע לתת את המענה על הצד הטוב ביותר. למה להיעזר בשירותיו של ניצן מקובר כאשר מדובר על נחלות למכירה ? המשרד כולל צוות בעל הכשרה מקצועית בתחום הכלכלה, השמאות וניהול מקרקעין. המשרד ברחוב מצדה 87, בתל מונד ובמושב בכפר-הס. המשרד מתמחה בשמאות מקרקעין, ניהול נכסים וייעוץ כלכלי בנושאי נדל"ן שונים כולל נחלות למכירה. כל אנשי הצוות של ניצן מקובר נבחרו "בפינצטה" על מנת לאפשר לכם ליהנות משירותי השמאות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף אודות שמאי מקרקעין היטל השבחה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לשאלות נוספות לגבי נחלת אבות \ נחלות למכירה התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם בהקדם.

לינקים נוספים שיכולים לעניין אתכם –  פיצול מגרש מנחלה משקים למכירה